گردهمایی شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت در مجتمع آموزشی اندیشه

به منظور تعامل، هماهنگی، ارتباط و انتقال اطلاعات، شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت در مجتمع آموزشی اندیشه گردهم آمدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، در این گردهمایی اکثر شرکت هایی که به عنوان شرکت های صاحب نشان تاسیس شده اند، حضور داشتند که به منظور همدلی، تعامل و همراهی بیشتر در زمینه اجرای طرح باهم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نمایندگان و مدیران شرکت های صاحب نشان در این گردهمایی ضمن معرفی شرکت و سوابق کاری خود در زمینه های مختلف، درباره مسایل و موارد پیش رو تشریک مساعی کردند.

همچنین مدعوین با مرور دستورالعمل و شیوه نامه ها، راهکارهای جدیدی را در راستای هر چه بهتر اجرا شدن طرح ارایه دادند و مقرر شد ضمن استمرار اینگونه نشست ها در جهت شفاف سازی و انسجام بیشتر، انجمنی از سوی شرکت های صاحب نشان تشکیل شود تا نسبت به جمع آوری نقاط قوت و ضعف طرح و بررسی آن تا حصول نتیجه اقدام کنند.

اجرای پروژه های مهم از جمله جمع آوری بخارات بنزین ( طرح کهاب )، طرح دیسپچینگ، حق حمل برای شرکت های حمل و نقل و شرکت های زنجیره ای از جمله مواردی بود که در این گردهمایی بررسی و به آن پرداخته شد.

گفتنی است،  از تعداد ۸۵ شرکتی که تاسیس شده‌اند، نه شرکت پالایشی، سه شرکت موزع گاز مایع، ۱۳ شرکت در زمینه حمل و نقل، پنج شرکت فعال در حوزه سی ان جی هستند و ۴۷ شرکت نیز صاحبان مجاری عرضه‌ هستد که وارد این طرح شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *